O firmie

Nasze doświadczenie

Istniejemy na rynku od 2010 roku. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w branży IT.

W swojej karierze realizowaliśmy nie tylko strony i sklepy internetowe, ale również takie projekty jak: opracowywanie i modernizacja systemów produkcyjnych z dodatkowym wdrożeniem i opracowaniem systemów dealerskich dla fabryk zajmujących się produkcją okien, stworzenie rozbudowanej platformy szkoleniowej dla Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, opracowanie kompleksowego systemu elektronicznego zarządzania przedszkolem, czy rozwiązania stosowanego w serwisach elektronicznych wraz z rozbudowanym magazynem, zarządzaniem klientów oraz fakturowaniem.

Nasze bogate doświadczenie to lata ciężkiej pracy, która przekładają się w całości na pełne zadowolenie klienta!

Nasza specjalność

Razem stworzymy lepszą przyszłość dla Twojej Firmy!


Skupiamy się głównie na rozwiązaniach software’owych przystosowanych zarówno dla potrzeb klienta indywidualnego jak i biznesowego. Dodatkowo, zajmujemy się tworzeniem aplikacji – w tym też mobilnych, stron internetowych, szeroko pojętymi rozszerzeniami webowymi o charakterze biznesowym (CMS, CRM, ERP), audytami SEO, pozycjonowaniem, jak również modyfikacjami istniejących rozwiązań.
Zajmujemy się również przygotowywaniem i administracją platform e-learningowych dla szkół, uczelni oraz ośrodków szkoleniowych!


Przygotowujemy również szkolenia po wdrożeniowe na życzenie klienta!

Klienci o nas

Naszą siłą jest klient!